Producenci
Słuchawki Razer Kraken Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 322 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 10 Education x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 Windows 10 Home Windows 7 Windows 10 Education Windows 10 Pro |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Regulacja głośności | obrotowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Długość kabla | 1,3 m |
| Technologia Virtual Surround | Virtual 7.1 surround sound |
| Stosunek sygnału do szumu | 60 dB |
| Zastosowanie | Gaming |
| Virtual surround | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 113 mm |
| Szerokość opakowania | 223 mm |
| Wysokość opakowania | 237 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Nauszniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga paczki | 815 kg |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Mikrofon | |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Czułość mikrofonu | -45 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Czułość słuchawek | 109 dB |
| Impedancja | 32 ? |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 28000 Hz |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Rodzaj magnesu | Neodym |