Producenci
Słuchawki Razer Kraken - Mercury
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 322 g |
| Wydajność | |
| Rekomendowane użycie | Gaming |
| Długość kabla | 1,3 m |
| Styl noszenia | Opaska na głowę |
| Typ jednostki sterującej | Jednostka sterująca na przewodzie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Mikrofon | |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -45 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 ? |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 28000 Hz |
| Czułość słuchawek | 109 dB |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Typ sterownika | Zrównoważony |