Producenci
Słuchawki Razer Kraken V3 Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 285 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Wydajność | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kompatybilność urządzenia | PC, PS4 |
| Tryb gry | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Podświetlenie | Tak |
| Przyciski operacyjne | Objętość + Wyciszenie Volume - |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor kabla | Czarny |
| Zawartość opakowania | |
| Materiał końcówek uszu | Pianka |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Mikrofon | |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Skuteczność usuwania szumu | Nie |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy/Kardioid |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Czułość słuchawek | 103 dB |
| Impedancja | 32 ? |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 28000 Hz |
| Typ sterownika | TriForce |
Gwarancja 24 miesiące