Producenci
Słuchawki Razer Kraken V3 X RGB Wired Black USB Odnowione
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Cechy | |
| Produkt odnowiony | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 285 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Wydajność | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kompatybilność urządzenia | PC, PS4 |
| Kolor kabla | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor podświetlenia | Różne |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Zastosowanie | Gaming |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Materiał wkładek dousznych | Tkanina |
| Materiał końcówek uszu | Pianka |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Słuchawki | |
| Czułość słuchawek | 103 dB |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 28000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
| Typ sterownika | TriForce |
| Średnica głośnika | 4 cm |
Gwarancja 12 miesięcy