Producenci
Słuchawki Razer Kraken X USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 275 g |
| Wydajność | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Długość kabla | 2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Porty i interfejsy | |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Impedancja | 32 ? |
| Czułość słuchawek | 106 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |