Producenci
Słuchawki SENNHEISER MOMENTUM TRUE WIRELESS 4 - BLACK COPPER (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 46,3 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 72,4 g |
| Długość produktu | 190 mm |
| Wydajność | |
| Napięcie | 5 V |
| Kolor produktu | Brązowy Beżowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Częstotliwość | 2402 -2480 MHz |
| Maksymalna temperatura pracy | 40°C |
| Czas ładowania | 120 min |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Styl noszenia | Douszny |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Mikrofon | |
| Pasmo przenoszenia | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
| Słuchawki | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4, klasa 1 |
| Czułość | 107 dB |
| Impedancja | 470 Ω |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 106 dB |
| Regulacja głośności | Tak |
| Redukcja szumów | Tak |
| Czas pracy (max) | 7,5 godz. |
| Czas pracy z etui ładującym | 30 h |
| Pasmo przenoszenia | 5 - 21000 Hz |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Kompatybilny z | A2DP, AVRCP, HFP, TMAP, PBP |
| System akustyczny | Otwarty |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,08% |
Gwarancja 3 miesiące