Producenci
Słuchawki Samsung Galaxy Buds Live SM-R180 (czarne, bezprzewodowe, bluetooth, douszne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wymiary etui do ładowania (SxGxW) | 50,2 x 27,8 x 50 mm |
| Waga lewej słuchawki | 5,6 g |
| Waga prawej słuchawki | 5,6 g |
| Waga obudowy ładującej | 42,2 g |
| Wysokość produktu | 14,9 mm |
| Głębokość produktu | 16,5 mm |
| Szerokość produktu | 27,3 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 7.1.2 Android 8.0 Android 7.0 iOS 13 Android 5.0 Android 6.0 Android 5.1 iOS 12 Android 7.1 Android 9.0 iOS 10.0 iOS 11.0 iOS 11.4 |
| Wydajność | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Przyciski operacyjne | Multi-przycisk |
| Akcelerometr | Tak |
| Styl noszenia | Douszny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IPX2 |
| Zawartość opakowania | |
| Typ połączenia skrzynki ładującej | USB Type-C |
| Pojemność pokrowca na ładowarkę | 472 mAh |
| Przewody | USB Type-C |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Profile Bluetooth | A2DP HFP AVRCP |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bateria | |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 21 h |
| Pojemność baterii | 60 mAh |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 6 h |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas ładowania | 1,5 h |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 3 |
| Słuchawki | |
| System akustyczny | Otwarty |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Średnica głośnika | 1,2 cm |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Redukcja hałasu | Tak |