Producenci
Słuchawki Sennheiser CX 80s BLACK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 10 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja głośności | Nie |
| Przyciski operacyjne | Odtwarzaj/Pauza |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 119 dB |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 85 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 72 g |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Akcesoria w zestawie | Silikonowe końcówki do uszu w 3 rozmiarach |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bateria | |
| Zasilanie bateryjne | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku/w linii |
| Mikrofon | 3,5 mm |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Składany mikrofon | Nie |
| Skuteczność usuwania szumu | Nie |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Wyciszenie mikrofonu | Nie |
| Impedancja mikrofonu | 28 Ω |
| Słuchawki | |
| Czułość słuchawek | 119 dB |
| Pasmo przenoszenia | 17 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 9,7 mm |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,5% |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Impedancja | 28 Ω |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące