Producenci
Słuchawki Sennheiser CX Plus True Wireless White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 12 g |
| Wydajność | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Kolor produktu | Biały |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Styl noszenia | Douszny |
| Czas ładowania | 120 min |
| Maksymalna temperatura pracy | 40°C |
| Mikrofon | |
| Pasmo przenoszenia | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Słuchawki | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, klasa 1 |
| Regulacja głośności | Tak |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,08% |
| Pasmo przenoszenia | 5 - 21000 Hz |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 106 dB |
| Czułość | 107 dB |
| System akustyczny | Otwarty |
| Redukcja szumów | Tak |
| Czas pracy z etui ładującym | 30 h |
| Czas pracy (max) | 7,5 godz. |
| Porty wejścia USB C | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące