Producenci
Słuchawki Sennheiser HD 560s BLACK (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 240 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 3 m |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Złącze 6,35 mm | Tak |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Słuchawki | |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,05% |
| Impedancja | 120 ? |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 38000 Hz |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące