Producenci
Słuchawki Sennheiser HD 569 506829 (kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Czułość słuchawek | 115 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 23 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 10 - 28000 Hz |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,2% |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące