Producenci
Słuchawki Sennheiser HD 600
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Długość kabla | 3 m |
| Odłączany przewód | Tak |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Regulacja głośności | Nie |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 315 mm |
| Głębokość opakowania | 255 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| Połączenie USB | Nie |
| Łączność radiowa | Nie |
| Złącze 6,35 mm | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Skuteczność usuwania szumu | Nie |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 300 ? |
| Pasmo przenoszenia | 12 - 40500 Hz |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące