Producenci
Słuchawki Sennheiser HD 660s
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 260 g |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Długość kabla | 3 m |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 6,35 mm | Tak |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Słuchawki | |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,04% |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Impedancja | 150 ? |
| System akustyczny | Otwarty |
| Pasmo przenoszenia | 9 - 41500 Hz |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące