Producenci
Słuchawki Sennheiser HD 660s2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Długość produktu | 242 mm |
| Szerokość produktu | 182 mm |
| Waga produktu | 260 g |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Wymiary opakowania (dł. x szer. x wys.) | 526 x 266 x 410 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zasięg | 260 m |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Pasmo przenoszenia | 8 Hz - 41,500 Hz |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 6,35 mm | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Typ złącza | Wtyczka jack 6,3 mm (1/4 cala), wtyczka 4,4 mm wtyczka zbalansowana |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
| Słuchawki | |
| Czułość | 104 dB |
| Regulacja głośności | Tak |
| Magnes | Neodymowe - 2.5 mT |
| Redukcja szumów | Nie |
| Impedancja | 300 ? |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,04% |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| System akustyczny | Otwarty |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące