Producenci
Słuchawki Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless - Graphite
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Długość produktu | 190 mm |
| Głębokość produktu | 46,3 mm |
| Waga produktu | 293 g |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Wydajność | |
| Mikrofon | Tak(4) |
| Napięcie | 5 V |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Czas ładowania | 120 min |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Długość kabla | 3 m |
| Zasięg | 260 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Częstotliwość | 2402 -2480 MHz |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Kompatybilny z | A2DP, AVRCP, HFP |
| Maksymalna temperatura pracy | 40°C |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Mikrofon | |
| Pasmo przenoszenia | 50 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Słuchawki | |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,04% |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 106 dB |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Pasmo przenoszenia | 6 - 22000 Hz |
| System akustyczny | Otwarty |
| Czułość | 100 dB |
| Impedancja | 470 Ω |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2, klasa 1 |
| Regulacja głośności | Tak |
| Redukcja szumów | Tak |
| Czas pracy (max) | 20 godz. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące