Producenci
Słuchawki Sennheiser RS 175 508676 (kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 310 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,6 kg |
| Szerokość opakowania | 217 mm |
| Wysokość opakowania | 147 mm |
| Głębokość opakowania | 310 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Akumulatorek | Tak |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 17 - 22000 Hz |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,5% |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące