Producenci
Słuchawki Sennheiser RS 195 505565 (kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 340 g |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 312 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,72 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 148 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | 3,5 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 100 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 18 h |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Akumulatorek | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
| Słuchawki | |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 0,5% |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Czułość słuchawek | 117 dB |
| Pasmo przenoszenia | 17 - 22000 Hz |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące