Producenci
Słuchawki z mikrofonem Msonic MHS6K, Bezprzewodowe BT, Sportowe czarne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Sport |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Pałąk słuchawek | Brak pałąka |
| Czułość słuchawek | 100dB +/-3dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 10kHz |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na kablu |
| Czułość mikrofonu | -58dB±2dB |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Pozłacane styki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 5.00 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Moc maksymalna [mW] | 15 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Zawartość opakowania | słuchawki + kabel do ładowania |
| Informacje dodatkowe | Bluetooth v4.1 Czas ładowania ok 2h, czas odtwarzania muzyki ok 2h |