Producenci
Słuchawki z mikrofonem Natec Drone USB czarne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Połączenia i muzyka |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Złącza 2x 3,5 mm | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Mikrofon | |
| Mikrofon | 3,5 mm |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 ? |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 119 dB |