Producenci
Słuchawki z mikrofonem Patriot Memory Viper V360 Virtual 7.1 PV3607UMLK (kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 385 g |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.2 Jaguar Mac OS X 10.1 Puma Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.4 Tiger Mac OS X 10.3 Panther Mac OS X 10.0 Cheetah Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.5 Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Długość kabla | 2,2 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 550 g |
| Wysokość opakowania | 250 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Czułość mikrofonu | 44 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Słuchawki | |
| Czułość słuchawek | 97 dB |
| Impedancja | 32 ? |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Maksymalna moc wejścia | 100 mW |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
Gwarancja 24 miesiące