Producenci
Słuchawki z mikrofonem Poly VOYAGER FOCUS 2 C USB-A,CHARGE STAND,WW czarne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 32mm |
| Czułość słuchawek | 94dB +/-3dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -38dB +/-3dB |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | USB-A |
| Pozłacane styki | Nie |
| Regulacja głośności | Na słuchawce |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Battery capacity: 560mAh SoundGuard DIGITAL: G616 support limits the level to 102 dBSPL Smart discrete microphone boom: wear on either side Call answer/end, mute, volume +/-, power ON/OFF/PAIRING, ANC OFF/1/2 Waga: 175 g |