Producenci
Słuchawki z mikrofonem Port Designs 901603
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 69 g |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Wydajność | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Szerokość opakowania | 164 mm |
| Wysokość opakowania | 48 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 115 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku/w linii |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 2,7 cm |
| Maksymalna moc wejścia | 20 mW |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 98 dB |
| Impedancja | 32 ? |
| Cechy dostawcy | |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) PCW |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |