Producenci
Słuchawki z mikrofonem Port Designs 901604
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 68 g |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Długość kabla | 2 m |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przyciski operacyjne | Objętość + Volume - |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Nie |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -58 dB |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Impedancja mikrofonu | 2200 ? |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 15000 Hz |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 3 cm |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Impedancja | 32 ? |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |