Producenci
Słuchawki z mikrofonem Qoltec bezprzewodowe nauszne | BT |Super Bass Dynamic | Białe perłowe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Przyciski operacyjne | Track < Volume - Objętość + Ścieżka |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Kolor produktu | Biały |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Profile Bluetooth | EDR |
| Połączenie USB | Tak |
| Bateria | |
| Czas odtwarzania muzyki | 16 h |
| Akumulatorek | Tak |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Jednostka sterująca | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Słuchawki | |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Impedancja | 64 ? |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 22000 Hz |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Budowa słuchawek | Naduszna |