Producenci
Słuchawki z mikrofonem SAVIO STRATUS Stereo Gaming wokółuszne Jack 3.5mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Komunikacja | Przewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 40mm |
| Czułość słuchawek | 100dB +/-3dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon wbudowany w słuchawkę |
| Typ mikrofonu | Dynamiczny |
| Czułość mikrofonu | -58 dBV/Pa |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 4-pin |
| Pozłacane styki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.20 |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Zawartość opakowania | adapter PC + mikrofon |
| Informacje dodatkowe | Typ słuchawek: Stereo Rodzaj słuchawek: Zamknięte Interfejs: Jack 3,5mm + adapter PC Waga: 340g Średnica membrany: 40mm Impedancja: 32Ohm +/- 15% Czułość: 100dB +/- 3dB Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20000Hz Specyfikacja techniczna mikrofonu: Czułość: -58dB Pasmo przenoszenia: 50Hz – 10000Hz Rodzaj mikrofonu: Odpinany |
Gwarancja 24 miesiące