Producenci
Słuchawki z mikrofonem SAVIO STRIKE Stereo Gaming wokółuszne Jack 3.5mm + USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Komunikacja | Przewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 40mm |
| Czułość słuchawek | 118dB +/-3dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon wbudowany w słuchawkę |
| Typ mikrofonu | Dynamiczny |
| Czułość mikrofonu | -36dB +/-3dB |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 4-pin |
| Pozłacane styki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 2.00 m |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarno-czerwony |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | Interfejs: Jack 3.5mm + USB Kompatybilnosc z urzadzeniami: PC/Laptop Impedancja Mikrofonu: 2.2kOhm |