Producenci
Słuchawki z mikrofonem SAVIO TWS ANC-102 bezprzewodowe Bluetooth 5.0 ANC Aktywna Redukcja Szumów
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Multimedia |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Pałąk słuchawek | Brak pałąka |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 12mm |
| Czułość słuchawek | 97dB +/-3dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon wbudowany w słuchawkę |
| Typ mikrofonu | Pojemnościowy |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Pozłacane styki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 10.00 m |
| Regulacja głośności | Brak regulacji głośności |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | Plastikowe euti z power bankiem |
| Zawartość opakowania | bezprzewodowe słuchawki Bluetooth instrukcja obsługi kabel ładowania, nakładki silikonowe w rozmiarach S, M, L power bank |
| Informacje dodatkowe | Obsługa ANC: aktywna redukcja szumów o 25 – 30 dB Wersja Bluetooth: 5.0 Obsługiwane profile Bluetooth: HSP, HFP, A2DP, AVRCP Łączny czas działania: do 20 godz. (przy użyciu power banku) Czas pracy słuchawek na jednym cyklu ładowania: do 5 godz. Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz Impedancja: 32 Czułość mikrofonu: -42 ± 1 dB Średnica głośnika: 12 mm Waga słuchawek: 2 x 4,1 g Klasa wodoszczelności: IPX5 Wbudowany mikrofon: tak Sterowanie dotykowe Czas czuwania: do 120 godz. |