Producenci
Słuchawki z mikrofonem SPC Gear VIRO Infra (SPG049) Czarne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Komunikacja | Przewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 50mm |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 3,5 mm jack |
| Pozłacane styki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 1.20 m |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Kolor | Czarny |
| Zawartość opakowania | Słuchawki SPC Gear VIRO Infra,odpinany mikrofon Instrukcja użytkowania Adapter 150 cm (minijack 3,5 mm – podwójny minijack 3,5 mm), Przewód 150 cm (minijack 3,5 mm – podwójny minijack 3,5 mm) |
| Informacje dodatkowe | Kompatybilność: PC (OS: Win/Mac/Linux), Konsole z wyjściem minijack 3,5 m Kompatybilność: Smartfony z wyjściem minijack 3,5 mm lub adapterem Wymiary (bez kabla) [mm]: 158×200×93 Waga [g]: 256 |