Producenci
Słuchawki z mikrofonem SPC Gear VIRO Plus Onyx White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Komunikacja | Przewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 53mm |
| Czułość słuchawek | 98dB +/-4dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 4-pin |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 2.70 m |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Biały |
| Zawartość opakowania | Słuchawki, Karta dźwiękowa USB 7.1, Odpinany mikrofon, Zaślepka wejścia mikrofonu do słuchawek Przewód 270 cm z pilotem (minijack 3,5 mm – minijack 3,5 mm) Przewód 120 cm z pilotem (minijack 3,5 mm – minijack 3,5 mm) |
| Informacje dodatkowe | Kompatybilność: Win/Mac/Linux, Konsole z wyjściem minijackjack 3,5 mm Kompatybilność: Smartfony z wyjściem minijackjack 3,5 mm lub adapterem |