Producenci
Słuchawki z mikrofonem SPC Gear VIRO czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Styl noszenia | Opaska na głowę |
| Rekomendowane użycie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Nie |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Mikrofon | |
| Impedancja mikrofonu | 2200 ? |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Czułość mikrofonu | -55 dB |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 98 dB |
| Impedancja | 32 ? |
| Średnica głośnika | 5,3 cm |