Producenci
Słuchawki z mikrofonem Techly BT 5.0 sportowe, przewodnictwo kostne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Sport |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na szyję |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 15mm |
| Czułość słuchawek | 96dB +/-3dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Pozłacane styki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 10.00 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Impedancja (Om) | 16.0 |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | box z blistrowanym frontem |
| Zawartość opakowania | Słuchawki Bluetooth 5.0 z Przewodnictwem Kostnym Kabel USB-C do ładowania Stopery do uszu Instrukcja |
| Informacje dodatkowe | Przewodnictwo kostne |