Producenci
Słuchawki z mikrofonem Thomson WEAR7208PU Bluetooth douszne szare
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Komunikacja | Przewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Typ słuchawek | Otwarte |
| Pałąk słuchawek | Brak pałąka |
| Czułość słuchawek | 96dB +/-3dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na kablu |
| Typ mikrofonu | Brak danych |
| Czułość mikrofonu | -3 dB |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Pozłacane styki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 10.00 m |
| Regulacja głośności | Brak regulacji głośności |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Szary |
| Opakowanie | Tuba plastikowa |
| Informacje dodatkowe | Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z pilotem umożliwiającym sterowanie muzyką oraz regulację głośności. -Zintegrowana funkcja telefonu z odbiorem połączeń i mikrofonem -Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth -Regulacja głośności i sterowanie muzyką na kablu: play/pauza/następny utwór/poprzedni utwór – jeśli telefon wspiera te funkcje -Możliwość wykorzystania jako zestaw słuchawkowy do prowadzenia rozmów telefonicznych: przycisk do odbierania telefonu, mikrofon -Specjalny design wkładek dousznych Sportfix z silikonowym klipsem: pewne i bezpieczne mocowanie w uchu - idealne słuchawki do uprawnia sportów -Silikonowe wkładki douszne w trzech rozmiarach: S, M, L -Strumieniowe przesyłanie dźwięku (A2DP, HFP, HSP, AVRCP) -Do 4,5 godz. odsłuchu muzyki lub rozmów telefonicznych -Do 400 godzin w trybie czuwania -Pasywna redukcja hałasu -Wygodne przełączanie się między prowadzeniem rozmowy a słuchaniem muzyki |