Producenci
Słuchawki z mikrofonem Tracer BATTLE HEROES Gunman czarno-czerwone
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 30Hz - 16kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 2.10 m |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarno-czerwony |
| Informacje dodatkowe |