Producenci
Słuchawki z mikrofonem Tracer BATTLE HEROES Gunman czarno-niebieskie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 30Hz - 16kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Czułość słuchawek | 102dB +/-3dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 2.10 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarno-niebieski |
| Informacje dodatkowe |