Producenci
Słuchawki z mikrofonem Xblitz Pure Beast Red bezprzewodowe Bluetooth
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 8Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 12mm |
| Czułość słuchawek | 110dB +/-3dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 50Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon wbudowany w słuchawkę |
| Typ mikrofonu | Dynamiczny |
| Czułość mikrofonu | Brak danych |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Pozłacane styki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 1.00 m |
| Regulacja głośności | Na słuchawce |
| Impedancja (Om) | 64.0 |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Zawartość opakowania | Xblitz Pure Beast x1, przewód USB x1, przewód audio x1, instrukcja użytkow |
| Informacje dodatkowe | Bluetooth v4.2 |