Producenci
Słuchawki z mikrofonem Xblitz Uni Pro 2 bezprzewodowe BT czarne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Typ słuchawek/mikrofonu | stereo podwójne głośniki |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Typ słuchawek | Brak danych |
| Pałąk słuchawek | Brak pałąka |
| Czułość słuchawek | 98dB +/-3dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Pozłacane styki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 10.00 m |
| Moc maksymalna [mW] | 3 |
| Impedancja (Om) | 13.0 |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Zawartość opakowania | Etui do ładowania słuchawek, kabel USB , 2 zestawy gumek, instrukcja użytko |
| Informacje dodatkowe | Czas rozmowy/słuchania muzyki: 3-4h Czas pracy w trybie czuwania: 96h Czas ładowania słuchawek i etui: 1-2h Pojemność akumulatorów słuchawek: 40mAh Pojemność akumulatora etui: 500mAh Napięcie akumulatorów: 3,7V DC in: 5V Wymiary (etui): 54x54x27mm Waga (z etui): 46g Bluetooth : 5.0 |