Producenci
Słuchawki z mikrofonem dla graczy Lenovo Legion H200 (czarne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 337 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 20 - 95 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Długość kabla | 2 m |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
| Wysokość opakowania | 103 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 610 g |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Czułość słuchawek | 102 dB |
| Impedancja | 32 ? |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy