Producenci
Słuchawki z mikrofonem dla graczy Lenovo Legion H300 (czarne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 92 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 182 mm |
| Waga produktu | 320 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8 Windows 8.1 Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.5 Leopard Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 207 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 650 g |
| Głębokość opakowania | 95 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Rodzaj przetwornika | Kondensator elektroletowy |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Utrzymywanie mocy | 0,05 W |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Mikrofon | |
| Impedancja mikrofonu | 2200 ? |
| Mikrofon | 3,5 mm |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Czułość mikrofonu | -40,5 dB |
| Składany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Słuchawki | |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 3% |
| Czułość słuchawek | 99 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Impedancja | 32 ? |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Cechy dostawcy | |
| Materiały | Stal Pianka termoelastyczna Sztuczna skóra |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy