Producenci
Słuchawki z mikrofonem dla graczy Lenovo Legion H500 Pro 7.1 (czarne)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 350 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Szary |
| Zastosowanie | Gaming |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 864 g |
| Wysokość opakowania | 108 mm |
| Głębokość opakowania | 241 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 ? |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Średnica głośnika | 5 cm |