Producenci
Słuchawki z mikrofonem iBOX X10 Gaming 7.1 RGB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Komunikacja | Przewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Typ słuchawek/mikrofonu | 7.1 |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 50mm |
| Czułość słuchawek | 117dB +/-3dB |
| Stosunek sygnał-szum | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -38 dB +/-3dB |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | USB 2.0 |
| Pozłacane styki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.00 |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Zawartość opakowania | |
| Informacje dodatkowe | Podświetlenie RGB z możliwością wyłączenia. |
Gwarancja 24 miesiące