Producenci
Słuchawki/zestaw słuchawkowy GENESIS NSG-2308 Przewodowa Opaska na głowę Gaming USB Typu-A Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Wydajność | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor kabla | Biały |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Długość kabla | 2,2 m |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odłączany przewód | Nie |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Zastosowanie | Gaming |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 1 |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Składany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 10 - 10000 Hz |
| Słuchawki | |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Gwarancja 24 miesiące