Producenci
Smart BatteryProtect 12/24V-100A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ochrona przed iskrzeniem | Tak |
| Monitoring napięcia | Tak |
| Typ produktu | Ochronnik akumulatora |
| Zabezpieczenie przepięciowe | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Zwłoka w załączaniu i rozłączaniu przy zadanym napięciu | 30 sekund |
| Przeznaczenie | System fotowoltaiczny |
| Dedykowana aplikacja | VictronConnect |
| Komunikacja jednokierunkowa | Tak |
| Kompatybilny z | Lynx DC |
| Ustawianie poziomów włączenia/wyłączenia | 9 predefiniowanych poziomów |
| Automatyczny włącznik/wyłącznik | Tak |
| Automatyczne wykrywanie napięcia | Tak |
| Ochrona przed rozładowaniem | Tak |
| Konstrukcja | |
| Typ mocowania | M8 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Diody LED | Tak |
| WE/WY alarmu | Tak |
| Maksymalny moment obrotowy | 9 N·m |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ilość portów VE.Bus | 1 |
| Moc | |
| Maksymalny ciągły prąd obciążenia | 100 A |
| Napięcie akumulatorów DC | 12 / 24 V |
| Zakres napięcia roboczego | 6 - 35 V |
| Maksymalny prąd | 600 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 500 g |
| Głębokość produktu | 164 mm |
| Szerokość produktu | 41 mm |
| Wysokość produktu | 61 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Przewody w zestawie | Złącze ze wstępnie zmontowanym kablem DC minus |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi i przestrzegaj wszystkich zaleceń bezpieczeństwa. Urządzenie powinno być instalowane przez wykwalifikowanego elektryka zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Urządzenia nie należy używać w wilgotnym lub mokrym środowisku, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy