Producenci
Smart waga łazienkowa ADLER AD 8186b
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Powierzchnia ważąca | 280 x 280 mm |
| Współpraca z aplikacjami | Android iOS |
| Moduł Tuya Smart System | Tak |
| Automatyczne przesyłanie wyników do aplikacji | Tak |
| Możliwość eksportowania do Google Fit, Google Health, Fitbit | Tak |
| Jednostka miary | kg, lb, ST |
| Analiza masy mięśniowej | Tak |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Dokładność | 100 g |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Analiza masy kostnej | Tak |
| Zawartość procentowa tkanki tłuszczowej | Tak |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Umiejscowienie urządzenia | Podłoga |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Pomiar BMI | Tak |
| Wskaźnik zużycia energii | Tak |
| Kształt | Zaokrąglony kwadrat |
| Maksymalny udźwig | 180 kg |
| Wielu użytkowników | Tak |
| Rejestry pamięci | 10 |
| Procent wody w organizmie | Tak |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcje Smart Home | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Bateria | |
| Typ obsługiwanych baterii | 3 x AAA |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnić się, że waga jest umieszczona na płaskiej i twardej powierzchni. Przechowywać z dala od wody. Nie umieszczać na niestabilnych powierzchniach. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące