Producenci
Smartfon Apple iPhone 16 Pro 128GB White Titanium
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | A18 Pro |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Typ procesora | Apple |
| Koprocesor | Tak |
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Wodoodporny do | 6 m |
| Układ | Klasyczny |
| Cechy zabezpieczeń | Bryzgoszczelny Wodoodporny Odporny na kurz |
| Materiał obudowy | Szkło, Tytan |
| Moc | |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 23 W |
| Wymagana moc ładowania (min) | 4,5 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 199 g |
| Wysokość produktu | 149,6 mm |
| Szerokość produktu | 71,5 mm |
| Głębokość produktu | 8,25 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| MIMO | Tak |
| Obsługiwane pasma 3G | 1900 MHz 1700 MHz 900 MHz 2100 MHz 850 MHz |
| Obsługiwany jest głos przez LTE (VoLTE) | Tak |
| NFC | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| AirPlay | Tak |
| Szybkość transmisji danych 4G (maks.) | 1000 Mbit/s |
| Pasmo częstotliwości | Penta-band |
| iBeacon | Tak |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy 3G | UMTS HSPA+ DC-HSDPA |
| Pasmo 2G (podstawowy SIM) | 1900 MHz 900 1800 850 |
| Standard 5G | Sub6 NR NR mmWave |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy 2G | Edge GSM |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wydajność | |
| Zgodność z aparatami słuchowymi | Tak |
| Funkcje przycisku akcji | Translate Accessibility Latarka Lupa Notatka głosowa Shortcut Silent mode Controls Aparat fotograficzny Recognize Music Focus |
| Rdzenie adapterów graficznych | 6 |
| Dźwięk przestrzenny | Tak |
| Przycisk akcji | Tak |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Alarmowe SOS (satelitarne) | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Wykrywanie zderzeń | Tak |
| Szerokie spektrum | Tak |
| Udostępnianie ekranu | Tak |
| Izolacja głosu | Tak |
| Pomoc drogowa | Tak |
| Przycisk kamery | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Wyświetlacz | |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 6,3" |
| Rozdzielczość | 2622 x 1206 px |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2000000:1 |
| Typ matrycy | OLED |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Ceramic Shield |
| Jasność wyświetlacza (min) | 1 cd/m² |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Specyficzne technologie | Zawsze włączony wyświetlacz, Dynamic Island, Dotyk haptyczny, ProMotion, True Tone, Szeroki kolor (P3) |
| Powłoka oleofobowa | Tak |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 2000 cd/m² |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Gęstość pikseli | 460 ppi |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Super Retina XDR |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 1600 cd/m² |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 Windows 11 Pro Windows 10 Home Windows 10 Windows 10 IOT Core Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 11 Windows 11 Home Windows 10 Enterprise x64 Windows 11 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 11 Enterprise Windows 10 Education x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Apple App Store |
| Platforma | iOS |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Inteligencja Apple | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | iOS 18 |
| Certyfikaty | |
| Wartość SAR - głowa (USA) | 1,09 W/kg |
| Współczynnik absorpcji swoistej SAR głowy | 1,24 W/kg |
| Współczynnik absorpcji swoistej SAR ciała | 1,48 W/kg |
| Wartość SAR - ciało (USA) | 1,19 W/kg |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PDF HTML HTM PPT Klucz ICS PPTX DOC DOCX RTF Liczby XLS XLSX Pages VCF TXT USDZ |
| Formaty plików archiwalnych obsługiwane | ZIP |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC AAC MP3 ALAC APAC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AV1 HEVC H.264 ProRes |
| Format kompresji zdjęć | GIF TIFF JPG |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Ciągły czas odtwarzania wideo (strumieniowo) | 22 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 85 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 27 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Kamera | |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,78 |
| Elementy sterujące przycisku aparatu | Zoom - funkcja przybliżenia Tonowy Style Exposure Depth Kamery |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 1,9 |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Panorama | Tak |
| Wideo QuickTake | Tak |
| Korekcja obiektywu | Tak |
| Silnik fotoniczny | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@120fps 1280x720@30fps 1920x1080@240fps 1920x1080@60fps 3840x2160@25fps 3840x2160@100fps 3840x2160@120fps 3840x2160@60fps 1920x1080@25fps 3840x2160@30fps 3840x2160@24fps 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 12 Mpix |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Oświetlenie portretowe | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Makro-fotografia | Tak |
| Tryb zdjęć seryjnych | Tak |
| Kąt widzenia (FOV) trzeciej kamery tylnej | 20° |
| Deep Fusion | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Lampa błyskowa z przodu aparatu | Nie |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,8 |
| Nagrywanie stereo | Tak |
| Zoom dźwiękowy | Tak |
| Geotagging | Tak |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 120° |
| Korekcja czerwonych oczu | Y |
| Materiał osłony obiektywu | Szafirowy kryształ |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Obsługiwane formaty wideo z kamer | H.264, HEVC, ProRes |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 48 MP |
| Tryb nocny | Tak |
| Powiększenie optyczne | 5x |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 48 Mpix |
| Pomniejszenie optyczne | 2x |
| Obsługiwane formaty obrazów z kamer | DNG, HEIF, JPEG |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Zdjęcia przestrzenne | Tak |
| Redukcja szumu wiatru | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Ogniskowa drugiej kamery tylnej | 1,3 cm |
| Ogniskowa tylnej kamery | 2,4 cm |
| Ogniskowa trzeciej kamery tylnej | 12 cm |
| Cyfrowy zoom | 25x |
| Tryby nagrywania wideo | 2160p 1080p 720p |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Elementy obiektywu trzeciej kamery tylnej | 7-elementowa soczewka |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Rtęci PVC/BFR Arsenowy |
| Czujniki | |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik LiDAR | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Barometr | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Nawigacja | |
| NavIC | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| BeiDou | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Subskrypcja | |
| Rodzaj abonamentu | Brak subskrypcji |
| Wytrzymałość | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | C |
| Czas pracy baterii na cykl | 2220 min |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
Gwarancja 24 miesiące