Producenci
Smartfon Apple iPhone 16 Pro Biały Tytan - 256 GB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Model procesora | A18 Pro |
| Koprocesor | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ procesora | Apple |
| Konstrukcja | |
| Cechy zabezpieczeń | Bryzgoszczelny Odporny na kurz Wodoodporny |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Wodoodporny do | 6 m |
| Układ | Klasyczny |
| Materiał obudowy | Szkło, Tytan |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 163 mm |
| Szerokość produktu | 77,6 mm |
| Głębokość produktu | 8,25 mm |
| Waga produktu | 227 g |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy 3G | DC-HSDPA UMTS HSPA+ |
| Obsługiwane pasma 3G | 2100 MHz 900 MHz 1900 MHz 1700 MHz 850 MHz |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Pasmo 2G (podstawowy SIM) | 850 1900 MHz 900 1800 |
| Standard 5G | NR NR mmWave Sub6 |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy 2G | GSM Edge |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| AirPlay | Tak |
| Pasmo częstotliwości | Penta-band |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| NFC | Tak |
| iBeacon | Tak |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Obsługiwany jest głos przez LTE (VoLTE) | Tak |
| Szybkość transmisji danych 4G (maks.) | 1000 Mbit/s |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Tak |
| MIMO | Tak |
| Wydajność | |
| Pomoc drogowa | Tak |
| Izolacja głosu | Tak |
| Szerokie spektrum | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Alarmowe SOS (satelitarne) | Tak |
| Funkcje przycisku akcji | Notatka głosowa Recognize Music Shortcut Silent mode Translate Aparat fotograficzny Focus Controls Accessibility Latarka Lupa |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Rdzenie adapterów graficznych | 6 |
| Zgodność z aparatami słuchowymi | Tak |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Udostępnianie ekranu | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Wykrywanie zderzeń | Tak |
| Przycisk kamery | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Przycisk akcji | Tak |
| Dźwięk przestrzenny | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2000000:1 |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) High Dynamic Range 10 (HDR10) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Jasność wyświetlacza (min) | 1 cd/m2 |
| Gęstość pikseli | 460 ppi |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Ceramic Shield |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) | 2000 cd/m2 |
| Specyficzne technologie | Zawsze włączony wyświetlacz, Dynamic Island, Dotyk haptyczny, ProMotion, True Tone, Szeroki kolor (P3) |
| Typ matrycy | OLED |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Super Retina XDR |
| Powłoka oleofobowa | Tak |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 1600 cd/m2 |
| Jasność | 1000 cd/m2 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 6,9" |
| Rozdzielczość | 2868 x 1320 px |
| Oprogramowanie | |
| Inteligencja Apple | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IOT Core Windows 10 Education x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 11 Windows 11 Home Windows 10 Pro x64 Windows 11 Pro Windows 11 Enterprise x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Home Windows 11 Enterprise Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 14.0 Sonoma Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Zainstalowany system operacyjny | iOS 18 |
| Platforma | iOS |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Apple App Store |
| Certyfikaty | |
| Wartość SAR - ciało (USA) | 1,15 W/kg |
| Współczynnik absorpcji swoistej SAR głowy | 1,22 W/kg |
| Wartość SAR - głowa (USA) | 1,01 W/kg |
| Współczynnik absorpcji swoistej SAR ciała | 1,45 W/kg |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC AV1 H.264 ProRes |
| Format kompresji zdjęć | GIF JPG TIFF |
| Obsługiwane formaty audio | ALAC MP3 AAC FLAC APAC |
| Formaty plików archiwalnych obsługiwane | ZIP |
| Obsługiwane formaty dokumentów | PPT Klucz PPTX DOC DOCX RTF Liczby ICS XLS XLSX Pages HTM HTML TXT USDZ VCF |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas odtwarzania muzyki | 105 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 33 h |
| Ciągły czas odtwarzania wideo (strumieniowo) | 29 h |
| Kamera | |
| Materiał osłony obiektywu | Szafirowy kryształ |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozdzielczość wideo | 3840 x 2160 px |
| Geotagging | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 720p 1080p 2160p |
| Tryb nocny | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 240 fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@30fps 1920x1080@120fps 1920x1080@60fps 3840x2160@60fps 1920x1080@25fps 3840x2160@120fps 1920x1080@30fps 3840x2160@25fps 3840x2160@100fps 3840x2160@24fps 1280x720@30fps 1920x1080@240fps |
| Kąt widzenia (FOV) trzeciej kamery tylnej | 20° |
| Korekcja czerwonych oczu | Y |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 48 MP |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 12 Mpix |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,2 |
| Pomniejszenie optyczne | 2x |
| Lampa błyskowa z przodu aparatu | Nie |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 120° |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 1,9 |
| Cyfrowy zoom | 25x |
| Obsługiwane formaty obrazów z kamer | DNG, HEIF, JPEG |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,78 |
| Makro-fotografia | Tak |
| Obsługiwane formaty wideo z kamer | H.264, HEVC, ProRes |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Redukcja szumu wiatru | Tak |
| Panorama | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 48 Mpix |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Powiększenie optyczne | 5x |
| Zoom dźwiękowy | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Zdjęcia przestrzenne | Tak |
| Tryb zdjęć seryjnych | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Elementy sterujące przycisku aparatu | Tonowy Depth Kamery Exposure Zoom - funkcja przybliżenia Style |
| Deep Fusion | Tak |
| Silnik fotoniczny | Tak |
| Korekcja obiektywu | Tak |
| Ogniskowa trzeciej kamery tylnej | 12 cm |
| Ogniskowa tylnej kamery | 2,4 cm |
| Nagrywanie stereo | Tak |
| Wideo QuickTake | Tak |
| Elementy obiektywu trzeciej kamery tylnej | 7-elementowa soczewka |
| Ogniskowa drugiej kamery tylnej | 1,3 cm |
| Oświetlenie portretowe | Tak |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Rtęci PVC/BFR Arsenowy |
| Czujniki | |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Barometr | Tak |
| Czujnik LiDAR | Tak |
| Nawigacja | |
| BeiDou | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Galileo | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| NavIC | Tak |
| Subskrypcja | |
| Rodzaj abonamentu | Brak subskrypcji |
Gwarancja 24 miesiące