Producenci
Smartfon Apple iPhone 16e 256GB White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Koprocesor | Tak |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Model procesora | A18 |
| Rdzeń koprocesora | 16 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ procesora | Apple |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Aluminium, Szkło |
| Kolor produktu | Biały |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz Wodoodporny Bryzgoszczelny |
| Wodoodporny do | 6 m |
| Układ | Klasyczny |
| Moc | |
| Wymagana moc ładowania (min) | 4,5 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 26 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 71,5 mm |
| Wysokość produktu | 146,7 mm |
| Waga produktu | 167 g |
| Głębokość produktu | 7,8 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standard 5G | Sub6 NR |
| NFC | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Pasmo częstotliwości | Penta-band |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| iBeacon | Tak |
| MIMO | Tak |
| Obsługiwany jest głos przez LTE (VoLTE) | Tak |
| AirPlay | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Standardy 3G | UMTS HSPA+ |
| Standardy 4G | TD-LTE & FDD-LTE |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Wydajność | |
| Alarmowe SOS (satelitarne) | Tak |
| Funkcje przycisku akcji | Shortcut Silent mode Notatka głosowa Accessibility Latarka Lupa Recognize Music Translate Controls Visual Intelligence Aparat fotograficzny Focus |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Rdzenie adapterów graficznych | 4 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Wykrywanie zderzeń | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Zgodność z aparatami słuchowymi | Tak |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Dźwięk przestrzenny | Tak |
| Przycisk akcji | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Izolacja głosu | Tak |
| Udostępnianie ekranu | Tak |
| Pomoc drogowa | Tak |
| Szerokie spektrum | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Hybrid Log-Gamma (HLG) Dolby Vision |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2000000:1 |
| Typ matrycy | OLED |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Ceramic Shield |
| Przekątna ekranu | 6,1" |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Specyficzne technologie | Dotyk haptyczny, True Tone, Szeroki kolor (P3) |
| Rozdzielczość | 2532 x 1170 px |
| Jasność | 800 cd/m² |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) | 1200 cd/m² |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Super Retina XDR |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Gęstość pikseli | 460 ppi |
| Powłoka oleofobowa | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Pro x64 Windows 11 Pro Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Windows 11 Windows 11 Home Windows 10 IOT Core Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise x64 Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 10 Education x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 10.15 Catalina |
| Zainstalowany system operacyjny | iOS 18 |
| Platforma | iOS |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Inteligencja Apple | Tak |
| Platforma dystrybucji aplikacji | Apple App Store |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AV1 H.264 HEVC |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 AAC ALAC FLAC |
| Głośniki | Stereo |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 2.0 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ciągły czas odtwarzania wideo (strumieniowo) | 21 h |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 26 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 90 h |
| Kamera | |
| Redukcja szumu wiatru | Tak |
| Obsługiwane formaty wideo z kamer | H.264, HEVC |
| Tryby nagrywania wideo | 2160p 1080p |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Cyfrowy zoom | 10x |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Panorama | Tak |
| Materiał osłony obiektywu | Szafirowy kryształ |
| Obsługiwane formaty obrazów z kamer | HEIF, JPEG |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Oświetlenie portretowe | Tak |
| Zoom dźwiękowy | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@25fps 1920x1080@60fps 1920x1080@120fps 1280x720@30fps 1920x1080@240fps 3840x2160@60fps 1920x1080@25fps 1920x1080@30fps 3840x2160@24fps 3840x2160@30fps |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,6 |
| Geotagging | Tak |
| Ogniskowa tylnej kamery | 2,6 cm |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 1,9 |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Silnik fotoniczny | Tak |
| Wideo QuickTake | Tak |
| Lampa błyskowa z przodu aparatu | Nie |
| Deep Fusion | Tak |
| Nagrywanie stereo | Tak |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (HDR) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 48 Mpix |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | PVC/BFR Arsenowy Rtęci |
| Czujniki | |
| Barometr | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| MMS | Tak |
| Tak | |
| SMS | Tak |
| Nawigacja | |
| BeiDou | Tak |
| Nawigacja Wi-Fi | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| GPS | Tak |
| Galileo | Tak |
| NavIC | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Subskrypcja | |
| Rodzaj abonamentu | Brak subskrypcji |
| Wytrzymałość | |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 1000 |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | C |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Czas pracy baterii na cykl | 2460 min |
| Klasa łatwości naprawy | C |
Gwarancja 24 miesiące