Producenci
Smartfon Blackview BL5000 8/128 Green
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | Dimensity 700 |
| Taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A76+Cortex-A55 |
| Konstrukcja | |
| Układ | Pręt/Belka |
| Kolor produktu | Czarny Zielony |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporna |
| Stopień ochrony IP | IP69K |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 273 g |
| Głębokość produktu | 12,8 mm |
| Szerokość produktu | 80,4 mm |
| Wysokość produktu | 164 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 55 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| NFC | Tak |
| Standardy 3G | WCDMA CDMA |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Wydajność | |
| Karta graficzna | Mali-G57 |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Przekątna ekranu | 6,36" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość | 1080 x 2300 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywna proporcja obrazu | 19:9 |
| Gęstość pikseli | 400 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass 5 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 3GPP FLV AVI 3GP |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 AMR IMY FLAC OGG AAC |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Czas ładowania | 78 h |
| Pojemność baterii | 4980 mAh |
| Kamera | |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 12 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 16 Mpix |
| Rozdzielczość wideo | 2048 x 1080 px |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2 |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 125° |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,75 |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 16 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Czujniki | |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik nacisku | Tak |
| Nawigacja | |
| GLONASS | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
| BeiDou | Tak |