Producenci
Smartfon Blackview BL6000 Pro 8/256GB Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | MT6873 |
| Typ procesora | MediaTek |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A76+Cortex-A55 |
| Procesor graficzny | ARM Mali-Natt MC4 Manhattan 3.0 |
| Konstrukcja | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 55 °C |
| Liczba konfigurowalnych przycisków | 1 |
| Odporność na wodę | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Klasa ochrony | MIL-STD-810G |
| Odporny na kurz | Tak |
| Odporny na upadek | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 12,8 mm |
| Szerokość produktu | 166,7 mm |
| Głębokość produktu | 81,3 mm |
| Waga produktu | 273 g |
| Sieć | |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wydajność | |
| Czujnik światła | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Barometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Wsparcie OTG | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Słuchawki w zestawie | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Folia ochronna | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD IPS |
| Gęstość pikseli | 400 ppi |
| Typ szkła | Corning Gorilla Glass 3 |
| Przekątna ekranu | 6,36" |
| Natywna proporcja obrazu | 19:9 |
| Rozdzielczość | 2300 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD+ |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 10 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 AMR OGG |
| Radio FM | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 AVI 3GP |
| Nośnik danych | |
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X |
| Pamięć wbudowana | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Rozszerzenia pamięci | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| NFC | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Bateria | |
| Czas czuwania | 20 dni |
| Prąd ładowania | 2 A |
| Pojemność baterii | 5280 mAh |
| Napięcie wejściowe | 9 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 16 Mpix |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Tryb nocny | Tak |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 13 Mpix |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 0,3 Mpix |
| Tryby nagrywania wideo | 4K |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 48 Mpix |
| Funkcja AI | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Przesyłanie wiadomości | |
| Tak | |
| MMS | Tak |
| SMS | Tak |
| Nawigacja | |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |