Producenci
Smartfon Blackview BV4900Pro 4/64 Green
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | Helio P22 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | MediaTek |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A53 |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Kolor produktu | Zielony Czarny |
| Układ | Pręt/Belka |
| Nazwa koloru | Green |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 13,7 mm |
| Waga produktu | 261 g |
| Szerokość produktu | 78,1 mm |
| Wysokość produktu | 157,5 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| NFC | Tak |
| Wydajność | |
| Karta graficzna | PowerVR GE8320 |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 px |
| Przekątna ekranu | 5,7" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Dragontrail |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 10.0 |
| Platforma | Android |
| Multimedia | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV MP4 MOV 3GP |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC APE |
| Radio FM | Tak |
| Nośnik danych | |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Port USB | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 5580 mAh |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Kamera | |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna) | 2 Mpix |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) | 2 Mpix |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2,2 |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Czujniki | |
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik magnetyczny | Tak |
| Nawigacja | |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |