Producenci
Smartfon Blackview BV5200 4/32GB Pomarańczowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | Helio A22 |
| Typ procesora | MediaTek |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Pomarańczowy |
| Stopień ochrony IP | IP68, IP69K |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 13,7 mm |
| Wysokość produktu | 161,6 mm |
| Szerokość produktu | 77,9 mm |
| Waga produktu | 268 g |
| Sieć | |
| Standard 5G | Nieobsługiwany |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| NFC | Nie |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Wydajność | |
| Odwrotne ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Ekran współpracuje z rękawiczkami | Tak |
| Jasność | 450 cd/m2 |
| Rozdzielczość | 720 x 1560 px |
| Przekątna ekranu | 6,09" |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Gęstość pikseli | 283 ppi |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Platforma | Android |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 12 |
| Nośnik danych | |
| Rozszerzenie pamięci RAM (max) | 7 GB |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 1 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Bateria | |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 9 h |
| Pojemność baterii | 5180 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Kamera | |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 13 Mpix |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Czujniki | |
| Żyroskop | Tak |
| Nawigacja | |
| GLONASS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Galileo | Tak |